اجرای بسته جامع «آموزش نمایشنامه‌نویسی در سراسر کشور»

دفتر پژوهش، آموزش و انتشارات اداره‌کل هنرهای نمایشی خبر داد

اجرای بسته جامع «آموزش نمایشنامه‌نویسی در سراسر کشور»

دفتر پژوهش، آموزش و انتشارات اداره کل هنرهای نمایشی، بر اساس نیازسنجی انجام‌شده از سوی امور استان‌های اداره کل هنرهای نمایشی متناسب با نیاز مخاطبان به اجرای طرح بسته جامع «آموزش نمایشنامه‌نویسی در سراسر کشور» می‌پردازد.

 دفتر پژوهش، آموزش و انتشارات اداره کل هنرهای نمایشی در نظر دارد تا با توجه به نیازسنجی انجام‌شده از سوی امور استان‌ها و با همراهی استادان جوان و پیشکسوت فعال در حوزه نمایشنامه‌نویسی به اجرای طرح «بسته جامع آموزش نمایشنامه‌نویسی در سراسر کشور» بپردازد.

«بسته جامع آموزش نمایشنامه‌نویسی» در سه بخش حضوری، آنلاین و آفلاین و با حمایت دفتر برنامه‌ریزی و آموزش‌های هنری از مرداد سال جاری در سراسر کشور برگزار می‌شود.

اصول نمایشنامه‌نویسی مقدماتی، اصول نمایشنامه‌نویسی پیشرفته، تحلیل نمایشنامه، نمایشنامه‌نویسی و روایت، نمایشنامه‌نویسی اقتباسی، نمایشنامه‌‌نویسی کودک و عروسکی، نمایشنامه‌نویسی رادیویی و بحث ایده و طرح خیابانی ازجمله موضوعات محوری این بسته به شمار می‌روند.

گروه سنی هنرجویان برای شرکت در این دوره آموزشی به‌ویژه در بخش حضوری بدون محدودیت خواهد بود و هنرجویان پس از پایان این دوره آموزشی از سوی اداره کل برنامه‌ریزی و آموزش‌های هنری گواهی حضور دریافت خواهند کرد.

جزییات و شرایط ثبت‌نام در «بسته جامع آموزش نمایشنامه‌نویسی» و شرایط تداوم آموزش پس از برگزاری این دوره، به‌زودی از سوی دفتر پژوهش، آموزش و انتشارات اداره‌کل هنرهای نمایشی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

بازدیدها: 32

دبیر همایش ملی تئاتر برای نوجوانان منصوب شد

2022-10-01

داوود کیانیان: سرمایه‌گذاری روی نوجوانان عامل شکوفایی تئاتر برای آن‌هاست

2022-10-01

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *