راهنمای کلی

سامانه دفتر پژوهش و انتشارات انجمن هنرهای نمایشی ایران برای مطالعه‌ی قانونی کتاب الکترونیک بر روی دستگاه‌های هوشمند تولید شده است. سامانه و دفتر پژوهش و انتشارات انجمن هنرهای نمایشی ایران قابل‌مشاهده به شکل عمومی است ولی خرید فقط برای کاربرانی که در سامانه آن ثبت‌نام کرده‌اند و دارای حساب کاربری می‌باشند امکان‌پذیر خواهد بود.به دلیل پایبندی به قوانین نشر و حفظ حقوق ناشران و مؤلفان، امکان پرینت گرفتن، کپی کردن، ذخیره تصاویر، ارسال و به‌اشتراک‌گذاری فایل کتاب‌ها وجود ندارد. در کتاب‌های پولی تعدادی از صفحات کتاب (به اختیار ناشر) که در سامانه دفتر پژوهش و انتشارات انجمن هنرهای نمایشی ایران با عنوان «نمونه» از آن یاد می‌شود، رایگان است و مشاهده متن کامل کتاب، منوط به پرداخت هزینه کتاب می‌باشد. شما می‌توانید پس از خرید کلیه محصولات را زمانی که آنلاین هستید و در پنل کاربری خود در دوره زمانی شش ماهه از طریق مرورگر خود در این سامانه مطالعه کنید. محصولاتی که خرید کرده‌اید به صورت شش ماهه در آرشیو حساب کاربری شما باقی خواهند ماند.

نظرات

در صفحه مربوط به هر کتاب، نظراتی که شامل موارد زیر باشد تائید نخواهند شد: الفاظ رکیک، تبلیغ به نفع یا علیه ناشر یا ناشران خاص، هر نوع محتوای متناقض عرف جامعه، نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران، محتوای سیاسی و توهین به قومیت‌ها، توهین به مقدسات، اقوام یا اشخاص، تبلیغات به هر شکلی، هرگونه لینک به سایت‌های دیگر، نظراتی که دارای محتوای جمع‌آوری رأی و لایک دیگر کاربران باشند، شماره تلفن، ایمیل و اطلاعات تماس، نام کاربری افراد در سایت‌های مختلف مانند Yahoo ID و … ، درخواست و دعوت به چت، نظراتی غیر‌مرتبط .

حریم شخصی

حریم شخصی شما برای ما بسیار ارزشمند است. ما از اطلاعات کاربران تنها برای شخصی‌سازی ارائه‌ خدمات و اطلاع‌رسانی استفاده می‌کنیم. تمامی اطلاعاتی که در زمان ثبت‌نام در اختیار این سامانه قرار می‌گیرد، نزد ما محفوظ خواهد ماند.

جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات شخصی

اطلاعات شخصی داده‌هایی هستند که می‌توانند برای تشخیص یکتای یک فرد مورد استفاده قرار گیرند و به‌طور مستقیم از طریق شما برای ما ارسال می‌شوند. در حال حاضر تنها اطلاعات شخصی کاربران در این سامانه نشانی ایمیل و یا شماره تلفن است که برای ایجاد حساب کاربری در اختیار ما قرار می‌دهید. نشانی ایمیل کاربران به‌هیچ‌عنوان در اختیار شرکت‌ها و مؤسسات دیگر قرار نخواهد گرفت و تنها اطلاعات مربوط به این سامانه و محصولات آن و نیز اطلاع رسانی‌های مرتبط با کاربران به آن‌ها ارسال خواهد شد.

بازدیدها: 466