داوران همایش ملی تئاتر نوجوان معرفی شدند

داوران همایش ملی تئاتر نوجوان معرفی شدند

اعضای گروه داوری همایش ملی تئاتر نوجوان جهت انتخاب مقالات برگزیده معر فی شدند.

داوران همایش ملی تئاتر نوجوان معرفی شدند

با پیشنهاد مهدی کاموس دبیر  همایش ملی تئاتر برای نوجوان و طی حکمی از سوی کاظم نظری مدیر کل هنرهای نمایشی،  علی عباسی(عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی)، مریم جلالی(عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی)، علی اصغر فهیمی فر(عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس)، بهروز محمودی بختیاری(عضو هیئت علمی دانشگاه تهران) و محمدباقر قهرمانی(عضو هیئت علمی دانشگاه تهران) به عنوان اعضای تیم داوری مقالات همایش ملی تئاتر برای نوجوانان  منصوب شدند.

متن حکم انتصاب داوران به این شرح است:
هنر نمایش با هویت جامعه و معرفت‌افزایی رابطه بنیادین دارد و دوران نوجوانی، هنگامه هویت‌یابی و شکل‌گیری خودپنداره کودکانی است که با تغییر مصرف، گروه‌سازی با همسالان و مرزبندی با دوران کودکی و خانواده؛ وارد مرحله‌ی نوجوانی می‌شوند.
همایش ملی تئاتر برای نوجوانان، زمینه‌ای برای پاسخ به میل مخاطبانی است که پسند خود را در تئاتر کودک و بزرگسال کمتر تماشا می‌کنند. با توجه به درجات علمی، تخصصی، تجربه و تعهد شما با این حکم به عنوان داور مقالات همایش ملی تئاتر برای نوجوانان منصوب می‌شوید.
همایش ملی تئاتر برای نوجوانان توسط دفتر پژوهش، آموزش و انتشارات اداره‌کل هنرهای نمایشی با هدف ترغیب سیاست‌گذاران، متخصصان، دانشگاهیان و جامعه حرفه‌ای تئاتر کشور با رویکرد میان‌رشته‌ای و محوریت توجه به جایگاه دوران نوجوانی در قالب سخنرانی، ارایه مقاله و برگزاری نشست‌های علمی ـ تخصصی در آبان سال جاری برگزار خواهد شد.

پایان پیام/

بازدیدها: 47

گفت‌وگو با مدیر دفتر پژوهش، آموزش و انتشارات اداره کل هنرهای نمایشی

2022-11-16

جدیدترین شماره های فصلنامه تئاتر و ماهنامه نمایش منتشر شد

2022-11-16

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *